Adapter z tłumieniem drgań z chwytu cylindrycznego na złącze CoroTurn® SL HT31D-CYA10204-16 ID:8527028 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z tłumieniem drgań z chwytu cylindrycznego na złącze CoroTurn® SL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z tłumieniem drgań z chwytu cylindrycznego na złącze CoroTurn® SL |
| Rodzina produktów | 1075 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | HT31D-CYxx (INCH) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | NO |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.625 inch |
| Dconms Connection Diameter | 15.875 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.629921 inch |
| Dconws Connection Diameter | 16 mm |
| Lf Functional Length | 8.0315 inch |
| Lf Functional Length | 204 mm |
| Waga | 1.02515 lb |
| Waga | 0.465 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -inch: 5/8 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | SL (screw mounted) -straight -size 16, -slot coolant |
| Bmc Body Material Code | Carbide |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Dpc Damping Property | yes |
| Hand Hand | N |
| Locap Location Aid Property | yes |
| Ohx Maximum Overhang | 5.51181 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 140 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227900247 |