Adapter z tłumieniem drgań ze złącza Coromant Capto® na złącze CoroTurn® SL C5-570-3C32154 ID:5729125 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z tłumieniem drgań ze złącza Coromant Capto® na złącze CoroTurn® SL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z tłumieniem drgań ze złącza Coromant Capto® na złącze CoroTurn® SL |
| Rodzina produktów | 1075 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-570-3C |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | NO |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconws Connection Diameter | 32 mm |
| Lf Functional Length | 6.06299 inch |
| Lf Functional Length | 154 mm |
| Waga | 2.74255 lb |
| Waga | 1.244 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C5 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | SL (screw mounted) -straight -size 32 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | yes |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 6.06299 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 154 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10985973 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | Rekomendowany produkt ma inne wymiary. |
| Replacement Product - Material Id | 8527052 |
| Replacement Product - Ordering Code | HT30D-C5 32 160-32 |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=HT30D-C5 32 160-32 |
Informacje o zamienniku:
Rekomendowany produkt ma inne wymiary.
Kod zamiennika: HT30D-C5 32 160-32
ID materiału zamiennika: 8527052