Adapter z tłumieniem drgań ze złącza Coromant Capto® na złącze CoroTurn® SL C6-570-3C50468-40L ID:5729349 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z tłumieniem drgań ze złącza Coromant Capto® na złącze CoroTurn® SL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z tłumieniem drgań ze złącza Coromant Capto® na złącze CoroTurn® SL |
| Rodzina produktów | 1075 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-570-3C..R/L |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | NO |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconms Connection Diameter | 63 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconws Connection Diameter | 40 mm |
| Lf Functional Length | 18.4252 inch |
| Lf Functional Length | 468 mm |
| Waga | 16.3142 lb |
| Waga | 7.4 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C6 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | SL (screw mounted) -straight -size 40 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | yes |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 18.4252 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 468 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12322951 |
| Product Replacement Description - Pl-Pl | W pełni zamienny z oryginalnym produktem. |
| Replacement Product - Material Id | 8527080 |
| Replacement Product - Ordering Code | HT30D-C6 50 468L40 |
| Replacement Product Url | https://www.sandvik.coromant.com/en-us/product-details?c=HT30D-C6 50 468L40 |
Informacje o zamienniku:
W pełni zamienny z oryginalnym produktem.
Kod zamiennika: HT30D-C6 50 468L40
ID materiału zamiennika: 8527080