Adapter z tłumieniem drgań ze złącza Coromant Capto® na złącze CoroTurn® SL C6-SL-D35E230-25 ID:6981110 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z tłumieniem drgań ze złącza Coromant Capto® na złącze CoroTurn® SL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z tłumieniem drgań ze złącza Coromant Capto® na złącze CoroTurn® SL |
| Rodzina produktów | 1075 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-SL-D..E |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | NO |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconms Connection Diameter | 63 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.984252 inch |
| Dconws Connection Diameter | 25 mm |
| Lf Functional Length | 9.05512 inch |
| Lf Functional Length | 230 mm |
| Waga | 4.22627 lb |
| Waga | 1.917 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C6 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | SL (screw mounted) -straight -size 25 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | yes |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 10.0394 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 255 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323220823314 |