Adapter z tłumikiem drgań z chwytu cylindrycznego na złącze CoroTurn® SL HT30D-CY50668-40 ID:8449687 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z tłumikiem drgań z chwytu cylindrycznego na złącze CoroTurn® SL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z tłumikiem drgań z chwytu cylindrycznego na złącze CoroTurn® SL |
| Rodzina produktów | 1075 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | HT30D-CYxx..-40 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | NO |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconws Connection Diameter | 40 mm |
| Lf Functional Length | 26.2992 inch |
| Lf Functional Length | 668 mm |
| Waga | 21.7376 lb |
| Waga | 9.86 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -metric: 50.0 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | SL (screw mounted) -straight -size 40 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dpc Damping Property | yes |
| Hand Hand | N |
| Locap Location Aid Property | no |
| Ohx Maximum Overhang | 18.4252 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 468 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227593579 |