Adapter z tulei zaciskowej ER na złącze CoroMill® 327 327-ER25-12-030 ID:6537649 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z tulei zaciskowej ER na złącze CoroMill® 327

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z tulei zaciskowej ER na złącze CoroMill® 327 |
| Rodzina produktów | 1018 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 327-ERxx (1) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | TR |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.02362 inch |
| Dconms Connection Diameter | 26 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.472441 inch |
| Dconws Connection Diameter | 12 mm |
| Dfc Functional Diameter | 0.984252 inch |
| Dfc Functional Diameter | 25 mm |
| Lf Functional Length | 1.30709 inch |
| Lf Functional Length | 33.2 mm |
| Waga | 0.35274 lb |
| Waga | 160 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | ER collet (DIN6499-B) -ER25 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | CoroMill 327 -size 12 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 32000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26537649 |