Adapter z tulei zaciskowej ER na złącze Coromant EH 392.EREH-1110008 ID:7079785 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter z tulei zaciskowej ER na złącze Coromant EH

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter z tulei zaciskowej ER na złącze Coromant EH |
| Rodzina produktów | 2018 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 392.EREH (1) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.448819 inch |
| Dconms Connection Diameter | 11.4 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.377953 inch |
| Dconws Connection Diameter | 9.6 mm |
| Dfc Functional Diameter | 0.433071 inch |
| Dfc Functional Diameter | 11 mm |
| Lf Functional Length | 0.661417 inch |
| Lf Functional Length | 16.8 mm |
| Waga | 0.059525 lb |
| Waga | 27 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | ER collet (DIN6499-B) -ER11 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant EH -metric - E10 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 40000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221180225 |