Adapter ze złącza 570-80 na złącze CoroTurn® SL w wersji do szybkiej wymiany 570-8017-580-80 ID:5765079 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza 570-80 na złącze CoroTurn® SL w wersji do szybkiej wymiany

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza 570-80 na złącze CoroTurn® SL w wersji do szybkiej wymiany |
| Rodzina produktów | 1075 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 570..580-80 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | NO |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.55906 inch |
| Dconms Connection Diameter | 65 mm |
| Dconws Connection Diameter | 3.14961 inch |
| Dconws Connection Diameter | 80 mm |
| Lf Functional Length | 0.669291 inch |
| Lf Functional Length | 17 mm |
| Waga | 2.42509 lb |
| Waga | 1.1 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Boring head connection 580 -size 80 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | SL (quick change) -straight -size 80 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 0.669291 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 17 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12012070 |