Adapter ze złącza BIG-PLUS CAT-V na złącze trzpieniowe A392.54505-5063065 ID:7079779 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza BIG-PLUS CAT-V na złącze trzpieniowe

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza BIG-PLUS CAT-V na złącze trzpieniowe |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A392.54505 (1A) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 2.5 inch |
| Dconws Connection Diameter | 63.5 mm |
| Dfc Functional Diameter | 2.75 inch |
| Dfc Functional Diameter | 69.85 mm |
| Lf Functional Length | 2.55906 inch |
| Lf Functional Length | 65 mm |
| Waga | 15.6043 lb |
| Waga | 7.078 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | BIG+/CAT-V -A no coolant - CAT-V50 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Arbor -ISO 6462 -C (4 bolts) -inch: 2 1/2 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 12000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221180195 |