Adapter ze złącza BIG-PLUS ISO na oprawkę z tuleją zaciskową ER 392.54014-4025070 ID:6078794 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza BIG-PLUS ISO na oprawkę z tuleją zaciskową ER

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza BIG-PLUS ISO na oprawkę z tuleją zaciskową ER |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 392.54014 (2) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 1.02362 inch |
| Dconws Connection Diameter | 26 mm |
| Dfccsw Functional Diameter | 0.984252 inch |
| Dfccsw Functional Diameter | 25 mm |
| Lf Functional Length | 2.28346 inch |
| Lf Functional Length | 58 mm |
| Waga | 2.57059 lb |
| Waga | 1.166 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | BIG+/ISO7388.1/DIN69871 -AD/B ctrl/flange: ISO40 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | ER collet (DIN6499-B) -ER25 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 18000 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO7388-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26078794 |