Adapter ze złącza BIG-PLUS ISO na złącze trzpieniowe 392.54005-5060065 ID:7079774 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza BIG-PLUS ISO na złącze trzpieniowe

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza BIG-PLUS ISO na złącze trzpieniowe |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 392.54005 (1) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 2.3622 inch |
| Dconws Connection Diameter | 60 mm |
| Dfc Functional Diameter | 2.75 inch |
| Dfc Functional Diameter | 69.85 mm |
| Lf Functional Length | 2.55906 inch |
| Lf Functional Length | 65 mm |
| Waga | 15.4081 lb |
| Waga | 6.989 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | BIG+/ISO7388.1/DIN69871 -A no coolant: ISO50 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Arbor -ISO 6462 -C (4 bolts) -metric: 60S |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 12000 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO7388-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221180140 |