Adapter ze złącza BIG-PLUS ISO na złącze trzpieniowe 392.54005C4040055M ID:6228964 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza BIG-PLUS ISO na złącze trzpieniowe

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza BIG-PLUS ISO na złącze trzpieniowe |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 392.54005C (1) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconws Connection Diameter | 40 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.75 inch |
| Dfc Functional Diameter | 44.45 mm |
| Lf Functional Length | 2.16535 inch |
| Lf Functional Length | 55 mm |
| Waga | 5.07284 lb |
| Waga | 2.301 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | BIG+/ISO7388.1/DIN69871 -AD/B ctrl/flange: ISO40 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Arbor -ISO 6462 -A/B/C (4 bolts) -metric: 40S |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 4: axial concentric on circle |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 18000 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO7388-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26228964 |