Adapter ze złącza BIG-PLUS MAS-BT na oprawkę CoroChuck™ 970 970-BB40-25-130 ID:6974155 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza BIG-PLUS MAS-BT na oprawkę CoroChuck™ 970

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza BIG-PLUS MAS-BT na oprawkę CoroChuck™ 970 |
| Rodzina produktów | 2062 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 970-BBxx (5) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 1.01575 inch |
| Dconws Connection Diameter | 25.8 mm |
| Dfccsw Functional Diameter | 0.984252 inch |
| Dfccsw Functional Diameter | 25 mm |
| Lf Functional Length | 4.57087 inch |
| Lf Functional Length | 116.1 mm |
| Waga | 3.55606 lb |
| Waga | 1.613 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | BIG+/MAS-BT403 -AD/B central/flange coolant - BT40 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | ER collet (DIN6499-B) for tapping -ER25 |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 8000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323220784127 |