Adapter ze złącza BIG-PLUS MAS-BT na złącze Coromant EH EH-BB30-25-052 ID:6854918 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza BIG-PLUS MAS-BT na złącze Coromant EH

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza BIG-PLUS MAS-BT na złącze Coromant EH |
| Rodzina produktów | 2018 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | EH-BBxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 0.948819 inch |
| Dconws Connection Diameter | 24.1 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.25 inch |
| Dfc Functional Diameter | 31.75 mm |
| Lf Functional Length | 2.04724 inch |
| Lf Functional Length | 52 mm |
| Waga | 1.02295 lb |
| Waga | 464 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | BIG+/MAS-BT403 -AD central coolant - BT30 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant EH -metric - E25 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 25000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323220204502 |