Adapter ze złącza BIG-PLUS MAS-BT na złącze trzpieniowe 392.55805-5060080 ID:7079778 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza BIG-PLUS MAS-BT na złącze trzpieniowe

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza BIG-PLUS MAS-BT na złącze trzpieniowe |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 392.55805 (1) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 2.3622 inch |
| Dconws Connection Diameter | 60 mm |
| Dfc Functional Diameter | 2.75 inch |
| Dfc Functional Diameter | 69.85 mm |
| Lf Functional Length | 3.14961 inch |
| Lf Functional Length | 80 mm |
| Waga | 18.2521 lb |
| Waga | 8.279 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | BIG+/MAS-BT403 -A no coolant - BT50 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Arbor -ISO 6462 -C (4 bolts) -metric: 60S |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 12000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221180188 |