Adapter ze złącza CAT-V na oprawkę CoroChuck® 970 970-V40-32-125 ID:7551424 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza CAT-V na oprawkę CoroChuck® 970

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza CAT-V na oprawkę CoroChuck® 970 |
| Rodzina produktów | 2062 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 970-Vxx (2) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 1.29134 inch |
| Dconws Connection Diameter | 32.8 mm |
| Dfccsw Functional Diameter | 1.25984 inch |
| Dfccsw Functional Diameter | 32 mm |
| Lf Functional Length | 4.55906 inch |
| Lf Functional Length | 115.8 mm |
| Waga | 3.49653 lb |
| Waga | 1.586 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CAT-V -AD central coolant - CAT-V40 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | ER collet (DIN6499-B) for tapping -ER32 |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 8000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223658319 |