Adapter ze złącza CAT-V na przyłącze VL A390.545-5080050 ID:7079782 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza CAT-V na przyłącze VL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza CAT-V na przyłącze VL |
| Rodzina produktów | 2016 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A390.545 (2) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 3.14961 inch |
| Dconws Connection Diameter | 80 mm |
| Dfc Functional Diameter | 2.75 inch |
| Dfc Functional Diameter | 69.85 mm |
| Lf Functional Length | 1.9685 inch |
| Lf Functional Length | 50 mm |
| Waga | 8.09097 lb |
| Waga | 3.67 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | BIG+/CAT-V -AD/B central/flange coolant - CAT-V50 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Varilock -size 80 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 12000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221180218 |