Adapter ze złącza CAT-V na uchwyt CoroBore® XL A392B.45XL-5040075 ID:8487329 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza CAT-V na uchwyt CoroBore® XL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza CAT-V na uchwyt CoroBore® XL |
| Rodzina produktów | 2022 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A392B.45XL (1) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Lf Functional Length | 2.95276 inch |
| Lf Functional Length | 75 mm |
| Waga | 18.0118 lb |
| Waga | 8.17 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CAT-V -AD/B central/flange coolant - CAT-V50 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | CoroBore XL Arbor -metric: 40X |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | yes |
| Dcps Data Chip Provision Size | D10/H4,5 |
| Dpc Damping Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323227762104 |