Adapter ze złącza CAT-V na złącze Coromant Capto® C10-A390.44-50140 ID:6228979 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza CAT-V na złącze Coromant Capto®

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza CAT-V na złącze Coromant Capto® |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-A390.44 (1) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 3.93701 inch |
| Dconws Connection Diameter | 100 mm |
| Dfccsw Functional Diameter | 2.83465 inch |
| Dfccsw Functional Diameter | 72 mm |
| Lf Functional Length | 5.51181 inch |
| Lf Functional Length | 140 mm |
| Waga | 17.1476 lb |
| Waga | 7.778 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CAT-V -AD/B central/flange coolant - CAT-V50 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (bolt clamping) -size C10 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 7: decentral over flange and axial |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26228979 |