Adapter ze złącza CAT-V na złącze Coromant Capto® C8-A390.455-50100 ID:5729789 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza CAT-V na złącze Coromant Capto®

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza CAT-V na złącze Coromant Capto® |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-A390.455 (2) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconws Connection Diameter | 3.14961 inch |
| Dconws Connection Diameter | 80 mm |
| Dfccsw Functional Diameter | 2.16535 inch |
| Dfccsw Functional Diameter | 55 mm |
| Lf Functional Length | 3.937 inch |
| Lf Functional Length | 99.9998 mm |
| Waga | 10.4058 lb |
| Waga | 4.72 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CAT-V -B flange coolant - CAT-V50 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (bolt clamping) -size C8 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 6: decentral over flange |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10981762 |