Adapter ze złącza CoroTurn® SL do szybkiej wymiany na chwyt prostokątny 570-80202020R ID:5765041 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza CoroTurn® SL do szybkiej wymiany na chwyt prostokątny

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza CoroTurn® SL do szybkiej wymiany na chwyt prostokątny |
| Rodzina produktów | 1075 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 570-80 (SHANK) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | NO |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 3.14961 inch |
| Dconms Connection Diameter | 80 mm |
| H Shank Height | 1.47638 inch |
| H Shank Height | 37.5 mm |
| Oah Overall Height | 2.20472 inch |
| Oah Overall Height | 56 mm |
| Oaw Overall Width | 3.0315 inch |
| Oaw Overall Width | 77 mm |
| Waga | 1.72181 lb |
| Waga | 781 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | SL head (quick change bolt pattern) -size 80 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Rectangular shank -metric: 20 x 20 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 0: no coolant exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 0.787402 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 20 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12012044 |