Adapter ze złącza CoroTurn® SL do szybkiej wymiany na złącze CoroTurn® SL70 SL70-8040-RF ID:5749998 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza CoroTurn® SL do szybkiej wymiany na złącze CoroTurn® SL70

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza CoroTurn® SL do szybkiej wymiany na złącze CoroTurn® SL70 |
| Rodzina produktów | 1075 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | SL70..RF |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | NO |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 3.14961 inch |
| Dconms Connection Diameter | 80 mm |
| H Shank Height | 1.47638 inch |
| H Shank Height | 37.5 mm |
| Lf Functional Length | 1.10236 inch |
| Lf Functional Length | 28 mm |
| Waga | 3.04238 lb |
| Waga | 1.38 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | SL head (quick change bolt pattern) -size 80 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | SL (screw mounted) -angled -size 70 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 1.10236 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 28 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12450174 |