Adapter ze złącza CoroTurn® SL na chwyt prostokątny 570-2003232-M ID:5918355 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza CoroTurn® SL na chwyt prostokątny

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza CoroTurn® SL na chwyt prostokątny |
| Rodzina produktów | 1075 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 570-200 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | NO |
| Wymiary | |
| B Shank Width | 4.80315 inch |
| B Shank Width | 122 mm |
| H Shank Height | 4.13386 inch |
| H Shank Height | 105 mm |
| Oah Overall Height | 4.52756 inch |
| Oah Overall Height | 115 mm |
| Oaw Overall Width | 8.07087 inch |
| Oaw Overall Width | 205 mm |
| Waga | 13.5364 lb |
| Waga | 6.14 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Bolt pattern -RC/LC 2090 -size 122 x 105 (C6) |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Rectangular shank -metric: 32 x 32 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 0.905512 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 23 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25918355 |