Adapter ze złącza CoroTurn® SL na złącze CoroTurn® SL do szybkiej wymiany SL-3211-32-QC ID:5750097 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza CoroTurn® SL na złącze CoroTurn® SL do szybkiej wymiany

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza CoroTurn® SL na złącze CoroTurn® SL do szybkiej wymiany |
| Rodzina produktów | 1075 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | SL-QC |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | NO |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconms Connection Diameter | 32 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconws Connection Diameter | 32 mm |
| Lf Functional Length | 0.433071 inch |
| Lf Functional Length | 11 mm |
| Waga | 0.242509 lb |
| Waga | 110 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | SL head (screw mounted) -size 32 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | SL (quick change) -straight -size 32 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 2: radial exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 0.433071 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 11 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12298860 |