Adapter ze złącza Coromant Capto® na chwyt cylindryczny C6-131-00105-1500M ID:6423322 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza Coromant Capto® na chwyt cylindryczny

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza Coromant Capto® na chwyt cylindryczny |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-131 (1 - INCH) |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconms Connection Diameter | 63 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.5 inch |
| Dconws Connection Diameter | 38.1 mm |
| Lf Functional Length | 4.13386 inch |
| Lf Functional Length | 105 mm |
| Oah Overall Height | 2.75591 inch |
| Oah Overall Height | 70 mm |
| Oaw Overall Width | 2.75591 inch |
| Oaw Overall Width | 70 mm |
| Waga | 5.37047 lb |
| Waga | 2.436 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C6 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Cylindrical clamping w/ flats (sleeve) -inch: 1 1/2 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 4.13386 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 105 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26423322 |