Adapter ze złącza Coromant Capto® na chwyt prostokątny C3-ASHR-18085-12 ID:6078846 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza Coromant Capto® na chwyt prostokątny

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza Coromant Capto® na chwyt prostokątny |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-ASHR/L |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconms Connection Diameter | 32 mm |
| Lf Functional Length | 3.34646 inch |
| Lf Functional Length | 85 mm |
| Oah Overall Height | 1.51575 inch |
| Oah Overall Height | 38.5 mm |
| Oaw Overall Width | 1.35827 inch |
| Oaw Overall Width | 34.5 mm |
| Waga | 1.02295 lb |
| Waga | 464 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C3 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Rectangular shank -metric: 12 x 12 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 7: axial inclined focused exit with nozzle |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 3.34646 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 85 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26078846 |