Adapter ze złącza Coromant Capto® na chwyt prostokątny C6-ASHR45-095-12AHP ID:7086843 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza Coromant Capto® na chwyt prostokątny

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza Coromant Capto® na chwyt prostokątny |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-ASHR/L45..AHP |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconms Connection Diameter | 63 mm |
| Lf Functional Length | 3.74016 inch |
| Lf Functional Length | 95 mm |
| Oah Overall Height | 2.71654 inch |
| Oah Overall Height | 69 mm |
| Oaw Overall Width | 2.51969 inch |
| Oaw Overall Width | 64 mm |
| Waga | 4.65176 lb |
| Waga | 2.11 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C6 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Rectangular shank -inch: (12) 3/4 x 3/4 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 6: decentral exit with nozzles, adjustable |
| Dcp Data Chip Provision | yes |
| Dcps Data Chip Provision Size | D10/H4,5 |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 3.74016 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 95 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221216603 |