Adapter ze złącza Coromant Capto® na oprawkę CoroChuck® 930 930-C4-S-06-066 ID:7790828 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza Coromant Capto® na oprawkę CoroChuck® 930

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza Coromant Capto® na oprawkę CoroChuck® 930 |
| Rodzina produktów | 2054 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 930-Cx-S (6) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.23622 inch |
| Dconws Connection Diameter | 6 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.10236 inch |
| Dfc Functional Diameter | 28 mm |
| Lf Functional Length | 2.59843 inch |
| Lf Functional Length | 66 mm |
| Waga | 1.12656 lb |
| Waga | 511 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C4 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Hydraulic Membrane chuck -metric: 6 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 39000 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323224722743 |