Adapter ze złącza Coromant Capto® na oprawkę CoroChuck® 930 930-C4-T-10-038 ID:7864401 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza Coromant Capto® na oprawkę CoroChuck® 930

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza Coromant Capto® na oprawkę CoroChuck® 930 |
| Rodzina produktów | 2054 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 930-Cx-T (6) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.393701 inch |
| Dconws Connection Diameter | 10 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.10236 inch |
| Dfc Functional Diameter | 28 mm |
| Lf Functional Length | 1.49606 inch |
| Lf Functional Length | 38 mm |
| Waga | 0.918535 lb |
| Waga | 416.64 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (segment clamping only) -size C4 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Hydraulic Membrane chuck -metric: 10 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 10000 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323225068901 |