Adapter ze złącza Coromant Capto® na oprawkę CoroChuck® 970 970-C3-11-078 ID:6412703 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza Coromant Capto® na oprawkę CoroChuck® 970

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza Coromant Capto® na oprawkę CoroChuck® 970 |
| Rodzina produktów | 2062 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 970-Cx (5) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconms Connection Diameter | 32 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.444882 inch |
| Dconws Connection Diameter | 11.3 mm |
| Dfccsw Functional Diameter | 0.433071 inch |
| Dfccsw Functional Diameter | 11 mm |
| Lf Functional Length | 2.92126 inch |
| Lf Functional Length | 74.2 mm |
| Waga | 0.588635 lb |
| Waga | 267 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C3 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | ER collet (DIN6499-B) for tapping -ER11 |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 8000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26412703 |