Adapter ze złącza Coromant Capto® na oprawkę z tuleją zaciskową ER C10-391.14-32160 ID:6070047 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza Coromant Capto® na oprawkę z tuleją zaciskową ER

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza Coromant Capto® na oprawkę z tuleją zaciskową ER |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-391.14 (7) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 3.93701 inch |
| Dconms Connection Diameter | 100 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.29921 inch |
| Dconws Connection Diameter | 33 mm |
| Dfccsw Functional Diameter | 1.25984 inch |
| Dfccsw Functional Diameter | 32 mm |
| Lf Functional Length | 5.7874 inch |
| Lf Functional Length | 147 mm |
| Waga | 12.8684 lb |
| Waga | 5.837 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C10 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | ER collet (DIN6499-B) -ER32 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 10000 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26070047 |