Adapter ze złącza Coromant Capto® na uchwyt termokurczliwy C8-A391.19-12090 ID:6070110 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza Coromant Capto® na uchwyt termokurczliwy

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza Coromant Capto® na uchwyt termokurczliwy |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-A391.19 (6) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 3.14961 inch |
| Dconms Connection Diameter | 80 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.5 inch |
| Dconws Connection Diameter | 12.7 mm |
| Dfc Functional Diameter | 2.16535 inch |
| Dfc Functional Diameter | 55 mm |
| Lf Functional Length | 3.54331 inch |
| Lf Functional Length | 90 mm |
| Waga | 4.31225 lb |
| Waga | 1.956 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C8 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Cylindrical clamping (shrink fit) -inch: 1/2 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 14000 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26070110 |