Adapter ze złącza Coromant Capto® na złącze CoroBore® XL C10-391.XL-40070 ID:5924284 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza Coromant Capto® na złącze CoroBore® XL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza Coromant Capto® na złącze CoroBore® XL |
| Rodzina produktów | 2022 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-391.XL (1) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 3.93701 inch |
| Dconms Connection Diameter | 100 mm |
| Lf Functional Length | 2.75591 inch |
| Lf Functional Length | 70 mm |
| Waga | 19.1141 lb |
| Waga | 8.67 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C10 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | CoroBore XL Arbor -metric: 40X |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25924284 |