Adapter ze złącza Coromant Capto® na złącze CoroTurn® SL C6-570-2C40092 ID:5729267 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza Coromant Capto® na złącze CoroTurn® SL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza Coromant Capto® na złącze CoroTurn® SL |
| Rodzina produktów | 1075 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-570-2C |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconms Connection Diameter | 63 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconws Connection Diameter | 40 mm |
| Lf Functional Length | 3.62205 inch |
| Lf Functional Length | 92 mm |
| Waga | 3.24521 lb |
| Waga | 1.472 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C6 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | SL (screw mounted) -straight -size 40 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | yes |
| Dcps Data Chip Provision Size | D10/H4,5 |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 3.62205 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 92 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10983556 |