Adapter ze złącza Coromant Capto® na złącze CoroTurn® SL C8-570-32-LF ID:5729854 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza Coromant Capto® na złącze CoroTurn® SL

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza Coromant Capto® na złącze CoroTurn® SL |
| Rodzina produktów | 1075 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-570..R/LF |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 3.14961 inch |
| Dconms Connection Diameter | 80 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconws Connection Diameter | 32 mm |
| Lf Functional Length | 1.81102 inch |
| Lf Functional Length | 46 mm |
| Waga | 4.66278 lb |
| Waga | 2.115 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C8 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | SL (screw mounted) -angled -size 32 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 1.81102 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 46 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11808952 |