Adapter ze złącza Coromant Capto® na złącze CoroTurn® SL70 C6-SL70-RF-054-00 ID:7379291 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza Coromant Capto® na złącze CoroTurn® SL70

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza Coromant Capto® na złącze CoroTurn® SL70 |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-SL70-R/LF..-00 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconms Connection Diameter | 63 mm |
| Lf Functional Length | 2.12598 inch |
| Lf Functional Length | 54 mm |
| Oaw Overall Width | 2.77559 inch |
| Oaw Overall Width | 70.5 mm |
| Waga | 2.86822 lb |
| Waga | 1.301 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C6 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | SL (screw mounted) -angled -size 70 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 2.12598 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 54 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323222251580 |