Adapter ze złącza Coromant Capto® na złącze ISO 9766 C6-391.27CCH-32135 ID:7079917 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza Coromant Capto® na złącze ISO 9766

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza Coromant Capto® na złącze ISO 9766 |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-391.27CCH (2) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconms Connection Diameter | 63 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconws Connection Diameter | 32 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.73228 inch |
| Dfc Functional Diameter | 44 mm |
| Lf Functional Length | 5.31496 inch |
| Lf Functional Length | 135 mm |
| Waga | 9.31233 lb |
| Waga | 4.224 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C6 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Cylindrical clamping (ISO9766 drill shank) -metric: 32 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 2: radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 5300 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221181482 |