Adapter ze złącza Coromant Capto® na złącze MDI C6-DM25-N-030 ID:7659219 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza Coromant Capto® na złącze MDI

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza Coromant Capto® na złącze MDI |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-DMxx-N (2) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconms Connection Diameter | 63 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.984252 inch |
| Dconws Connection Diameter | 25 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.73228 inch |
| Dfc Functional Diameter | 44 mm |
| Lf Functional Length | 1.1811 inch |
| Lf Functional Length | 30 mm |
| Waga | 2.29281 lb |
| Waga | 1.04 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C6 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | MDI modular drill interface -MDI-25 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | yes |
| Dcps Data Chip Provision Size | D10/H4,5 |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 20000 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323224137912 |