Adapter ze złącza Coromant Capto® na złącze do wykończeniowych głowic wytaczarskich C5-391.37A-20085A ID:5728939 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza Coromant Capto® na złącze do wykończeniowych głowic wytaczarskich

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza Coromant Capto® na złącze do wykończeniowych głowic wytaczarskich |
| Rodzina produktów | 1125 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-391.37A |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.669291 inch |
| Średnica skrawania | 17 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50 mm |
| Średnica skrawania | 1.41732 inch |
| Średnica skrawania | 36 mm |
| Lf Functional Length | 3.34646 inch |
| Lf Functional Length | 85 mm |
| Waga | 5.39692 lb |
| Waga | 2.448 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C5 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Cylindrical clamping w/ flats (sleeve) -metric: 20 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11418271 |