Adapter ze złącza Coromant Capto® na złącze do wykończeniowych głowic wytaczarskich C6-391.37A-16075A ID:5729167 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza Coromant Capto® na złącze do wykończeniowych głowic wytaczarskich

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza Coromant Capto® na złącze do wykończeniowych głowic wytaczarskich |
| Rodzina produktów | 1125 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-391.37A |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.11811 inch |
| Średnica skrawania | 3 mm |
| Dconms Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconms Connection Diameter | 63 mm |
| Średnica skrawania | 1.25984 inch |
| Średnica skrawania | 32 mm |
| Lf Functional Length | 2.95276 inch |
| Lf Functional Length | 75 mm |
| Waga | 4.17997 lb |
| Waga | 1.896 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C6 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Cylindrical clamping w/ flats (sleeve) -metric: 16 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11425013 |