Adapter ze złącza Coromant Capto® na złącze trzpieniowe z tłumieniem drgań C5-R19D-048-220 ID:7092089 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza Coromant Capto® na złącze trzpieniowe z tłumieniem drgań

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza Coromant Capto® na złącze trzpieniowe z tłumieniem drgań |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | Cx-RxxD (2) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | NO |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.75 inch |
| Dconws Connection Diameter | 19.05 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.37795 inch |
| Dfc Functional Diameter | 35 mm |
| Lf Functional Length | 8.66142 inch |
| Lf Functional Length | 220 mm |
| Waga | 8.15711 lb |
| Waga | 3.7 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C5 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Arbor -ISO 6462 -A/B (center bolt/washer) -inch: 3/4 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 4: axial concentric on circle |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | yes |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 11000 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221240530 |