Adapter ze złącza Coromant EH na tuleję zaciskową ER ER-EH12-08-024 ID:6854915 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza Coromant EH na tuleję zaciskową ER

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza Coromant EH na tuleję zaciskową ER |
| Rodzina produktów | 2018 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | ER-EH |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.46063 inch |
| Dconms Connection Diameter | 11.7 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.334646 inch |
| Dconws Connection Diameter | 8.5 mm |
| Dfc Functional Diameter | 0.360236 inch |
| Dfc Functional Diameter | 9.15 mm |
| Dfccsw Functional Diameter | 0.314961 inch |
| Dfccsw Functional Diameter | 8 mm |
| Lf Functional Length | 0.708661 inch |
| Lf Functional Length | 18 mm |
| Waga | 0.068343 lb |
| Waga | 31 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant EH -metric - E12 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | ER collet (DIN6499-B) -ER8 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 40000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323220204472 |