Adapter ze złącza Coromant EH® na złącze CoroMill® 327 327-EH12-12-017 ID:7559472 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza Coromant EH® na złącze CoroMill® 327

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza Coromant EH® na złącze CoroMill® 327 |
| Rodzina produktów | 1018 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 327-EHxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | TR |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 0.46063 inch |
| Dconms Connection Diameter | 11.7 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.472441 inch |
| Dconws Connection Diameter | 12 mm |
| Dfc Functional Diameter | 0.360236 inch |
| Dfc Functional Diameter | 9.15 mm |
| Lf Functional Length | 0.669291 inch |
| Lf Functional Length | 17 mm |
| Waga | 0.041844 lb |
| Waga | 18.98 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant EH -metric - E12 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | CoroMill 327 -size 12 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 3: axial inclined exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 40000 1/min |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223695789 |