Adapter ze złącza Coromant EH na złącze CoroTurn® XS EH25-R824XS10-013 ID:6764255 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza Coromant EH na złącze CoroTurn® XS

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza Coromant EH na złącze CoroTurn® XS |
| Rodzina produktów | 2064 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | EHxx-R824XS |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.551181 inch |
| Średnica skrawania | 14 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.952756 inch |
| Dconms Connection Diameter | 24.2 mm |
| Średnica skrawania | 0.787402 inch |
| Średnica skrawania | 20 mm |
| Lf Functional Length | 1.49606 inch |
| Lf Functional Length | 38 mm |
| Waga | 0.727526 lb |
| Waga | 330 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant EH -metric - E25 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | CoroTurn XS -metric: 10 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dpc Damping Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26764255 |