Adapter ze złącza DIN 2079 na szybkomocujące złącze Coromant Capto® SI50-QC-C6-105 ID:7027563 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza DIN 2079 na szybkomocujące złącze Coromant Capto®

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza DIN 2079 na szybkomocujące złącze Coromant Capto® |
| Rodzina produktów | 1147 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | SI-QC-Cx (2) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 5.06181 inch |
| Dconms Connection Diameter | 128.57 mm |
| Dconws Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconws Connection Diameter | 63 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.73228 inch |
| Dfc Functional Diameter | 44 mm |
| Lf Functional Length | 4.13386 inch |
| Lf Functional Length | 105 mm |
| Waga | 10.8027 lb |
| Waga | 4.9 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | DIN2079 (02) - size 50 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Coromant Capto (segment clamping) -size C6 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323220958269 |