Adapter ze złącza HSK na chwyt cylindryczny 392.T63-131-132-40 ID:6423332 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza HSK na chwyt cylindryczny

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza HSK na chwyt cylindryczny |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 392.T63-131 |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconms Connection Diameter | 63 mm |
| Dconws Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconws Connection Diameter | 40 mm |
| Lf Functional Length | 5.19685 inch |
| Lf Functional Length | 132 mm |
| Waga | 7.40533 lb |
| Waga | 3.359 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | HSK -T -size 63 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Cylindrical clamping w/ flats (sleeve) -metric: 40 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 7: axial inclined focused exit with nozzle |
| Dcp Data Chip Provision | no |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 5.19685 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 132 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26423332 |