Adapter ze złącza HSK na chwyt prostokątny HT06-ASHA-090-16AHP ID:7086865 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza HSK na chwyt prostokątny

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza HSK na chwyt prostokątny |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | HTxx-ASHA..AHP |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconms Connection Diameter | 63 mm |
| Oah Overall Height | 3.07087 inch |
| Oah Overall Height | 78 mm |
| Oaw Overall Width | 2.99213 inch |
| Oaw Overall Width | 76 mm |
| Waga | 4.98245 lb |
| Waga | 2.26 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | HSK -T -size 63 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Rectangular shank -inch: (16) 1 x 1 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 6: decentral exit with nozzles, adjustable |
| Dcp Data Chip Provision | yes |
| Dcps Data Chip Provision Size | D10/H4,5 |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | N |
| Ohx Maximum Overhang | 2.54331 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 64.6 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221216825 |