Adapter ze złącza HSK na chwyt prostokątny HT06-ASHR-132-25HP ID:7086866 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza HSK na chwyt prostokątny

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza HSK na chwyt prostokątny |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | HTxx-ASHR/L..HP |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 2.48031 inch |
| Dconms Connection Diameter | 63 mm |
| Lf Functional Length | 5.19685 inch |
| Lf Functional Length | 132 mm |
| Oah Overall Height | 3.07087 inch |
| Oah Overall Height | 78 mm |
| Oaw Overall Width | 2.73504 inch |
| Oaw Overall Width | 69.47 mm |
| Waga | 6.65797 lb |
| Waga | 3.02 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | HSK -T -size 63 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Rectangular shank -metric: 25 x 25 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 6: decentral exit with nozzles, adjustable |
| Dcp Data Chip Provision | yes |
| Dcps Data Chip Provision Size | D10/H4,5 |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Ohx Maximum Overhang | 5.19685 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 132 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221216832 |