Adapter ze złącza HSK na chwyt prostokątny HT10-ASHL45-122-25HP ID:7086862 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza HSK na chwyt prostokątny

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza HSK na chwyt prostokątny |
| Rodzina produktów | 2099 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | HTxx-ASHR/L45..HP |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 3.93701 inch |
| Dconms Connection Diameter | 100 mm |
| Lf Functional Length | 4.80315 inch |
| Lf Functional Length | 122 mm |
| Oah Overall Height | 3.93425 inch |
| Oah Overall Height | 99.93 mm |
| Oaw Overall Width | 3.93425 inch |
| Oaw Overall Width | 99.93 mm |
| Waga | 9.64523 lb |
| Waga | 4.375 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | HSK -T -size 100 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Rectangular shank -metric: 25 x 25 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 6: decentral exit with nozzles, adjustable |
| Dcp Data Chip Provision | yes |
| Dcps Data Chip Provision Size | D10/H4,5 |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | L |
| Ohx Maximum Overhang | 4.80315 inch |
| Ohx Maximum Overhang | 122 mm |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221216795 |