Adapter ze złącza HSK na oprawkę CoroChuck® 930 930-HA04-S-12-096A ID:8107447 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Adapter ze złącza HSK na oprawkę CoroChuck® 930

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | Adapter ze złącza HSK na oprawkę CoroChuck® 930 |
| Rodzina produktów | 2054 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 930-HAxx-S (6) |
| Rodzina produktów | System Products |
| Country Of Origin | DE |
| Wymiary | |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Dconws Connection Diameter | 0.472441 inch |
| Dconws Connection Diameter | 12 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.18138 inch |
| Dfc Functional Diameter | 30.007 mm |
| Lf Functional Length | 3.77953 inch |
| Lf Functional Length | 96 mm |
| Waga | 1.43962 lb |
| Waga | 653 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | HSK -A -size 40 |
| Adintws Adaptive Interface Workpiece Direction | Hydraulic Membrane chuck -metric: 12 |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cxsc Coolant Exit Style Code | 1: axial concentric exit |
| Dcp Data Chip Provision | yes |
| Dcps Data Chip Provision Size | D10/H4,5 |
| Dpc Damping Property | no |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 40000 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO12164-1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226182828 |